Hakkımızda

Minifarm 1-7 yaş gurubu çocuklar için çiftlik tarzında tasarlanmış bir oyun merkezidir.

Kendi tarzında Antalya’da ve muhtemelen Türkiye’deki tek çocuk oyun merkezidir. Çünkü :

Ticari kaygı gözetilmeden sadece sınırlı bir yaş gurubuna hitap etmektedir. Bu şekilde küçük çocukların daha büyük çocuklar tarafından rahatsız edilmeden oyun oynayabilmesi sağlanmıştır.

Çocukların aktif eğlenmesini engelleyen, para tuzağı jetonlu oyun makinaları yoktur.

Çocukların fiziksel gelişimini sağlayacak çok çeşitli oyun ve oyuncak grupları ve minyatür ahşap evler mevcuttur. Aynı zamanda çocukların akranlarıyla aynı ortamda oynarken, oyuncak paylaşma ve sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Tek kat üzerinde geniş bir alana sahiptir.

Bebek alt değiştirme odası, çocuk tuvaleti, mama sandalyesi , asansör ve jeneratör vardır.

Son derece hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir. Çocukların yaralanma riskine karşı tüm önlemler alınmıştır. Ayakkabı ile giriş yapılmamaktadır. Çocuk dışındakilerin galoş giymesi veya ayakkabı çıkarılması durumunda çoraplı olunması gerekmektedir.

Zemin ithal özel antibakteriyel suni çim ile kaplanmıştır.Yumuşak ve kalındır, çocukların ayaklarını rahatsız etmez.

‘Minifarmcafe’ oyun alanının hemen içindedir, çocuğunuzu gözden kaçırmazsınız. İster çocuğunuzla beraber oynayın, isterseniz minifarmcafe’de oturarak çocuğunuzu seyredin. Ayrıca minifarmcafe’de makul içecek fiyatlandırması vardır.

Türkiye’nin en seçkin ve büyük bebek mağazalarından olan ‘ ebebek ‘ ile aynı mağazayı paylaşarak güzel bir partnerlik örneği vermekte ve bu sayede en seçkin bebek ürünlerini burada bulma şansı sunmaktadır.

Ulaşımı kolaydır, otobüs durağı hemen mağazanın önündedir. Geniş otoparkı vardır.

Haftanın 7 ; yılın 365 günü açıktır, sadece ramazan ve kurban bayramının 1. günü  ile  yeni yılın ilk gününde açılış saati 14.00 ‘tür.